Prenses Masaj Salonu masaj'da kalite..

%100 Mennuniyet garantisi siz beylere MEB diplomalı Genç Bayan Masöz lerimizle

hizmet vermekteyiz. Farkımızı farketmeniz için sizi masaj salonumaza bekliyoruz !...

 

Klasik Masaj (İsveç Masajı)
Gündelik yorgunluk ve sıkıntılarından kurtulmak amacı ile yapılan genel dinlenme ve gevşeme yöntemi olarak kullanılan masaj türüdür. Masaj yağları kullanılarak yapılır.

Ayak Masajı
Ayaklar vücudumuzun aynasıdır prensibinden yola çıkılarak belirginleşen ve uzak doğu geleneksel masajının değişilmez bir parçasını oluşturan ayakla çiğneme masajında belirli noktalara uygulanmaktadır.
Aromaterapi masajı
Masaj yağlarını kullanılarak uygulanan bir masaj yöntemidir. Bu masajda dikkat edilen, temponun düşük ve hareketlerin şiddetinin hafif olmasıdır. Rahatlatıcı, gevşetici ve dinlendirici bir özelliğe sahip bir masajdır.
Thai Masajı
Temel yapısını Hint Yoga ve Çin geleneksel tıbbının oluşturduğu bu masajda çoğunlukla bası ve germe hareketleri yapılmaktadır. Masaj sonrasında ciddi derecede fark edilebilir bir rahatlama olmaktadır.
Bölgesel Spor Masajı
Baş - boyun, ense - omuz - sırt, sırt - bel, kol ve bacak gibi bölgelere yapılan tedavi edici bir masaj uygulamasıdır. Spor masajını klasik masajdan ayıran en önemli özellik ritm, süre ve bası miktarının değişik olmasıdır.


PRENSES MASAJ SALONU

 

 

 

Tel:

 

0212 232 32 31

 

0212 224 24 78

 

0212 224 24 22

Gsm: 0538 418 35 07

 


Adres:

Halaskargazi Cad. Saksı Sok. Saksı Apt. No: 17 Kat: 4 Pangaltı / İstanbul /Türkiye
Pangaltı Metro Çıkışı Yanı

PRENSES MASAJ SALONU